Święto Babci i Dziadka w klasie IIB oraz Jasełka
Dodane przez Admin_R dnia
Święto Babci i Dziadka, to dzień pełen uśmiechów i wzruszeń. 11 stycznia dzieci z klasy II b przygotowały występy dla swoich babć i dziadków w świetlicy szkolnej. Gości przywitała wychowawczyni klasy. Następnie dzieci przedstawiły jasełka, wiersze i piosenki: „Kiedy babcia była mała” i „Piosenka dla babci i dziadka”. Na uwagę zasługuje fakt, że wszyscy z radością i wzruszeniem śpiewali kolędy przy akompaniamencie instrumentów perkusyjnych. Należy też pokreślić, że słodki poczęstunek przygotowały mamy. Były babeczki, rogaliki i ciasta.


14 grudnia uczniowie klasy II b przedstawili swoim Rodzicom Jasełka Bożonarodzeniowe. Mali artyści starali się jak potrafili przedstawić chwile z życia narodzonego Jezuska. Wszystkie dzieci śpiewały kolędy przy akompaniamencie instrumentów perkusyjnych.
Po występach przyszedł do dzieci oczekiwany gość, czyli św. Mikołaj w rolę którego wcielił się ojciec jednej z uczennic. Wszyscy z radością przyjmowali upominki. Okazało się, że nawet pani wychowawczyni zasłużyła na prezent. Następnie wszyscy wspólnie śpiewali kolędy.
Przed uroczystością dzieci w domach wraz ze swoimi rodzicami i babciami przygotowały świąteczne ciasteczka, które były ciekawie ozdobione i smaczne..Rozszerzona zawartość newsa