Strona Główna · Download 25.07.2024 00:08:07
Nawigacja
Strona Główna
Informator szkolny
Download
Kontakt
Galeria
Szukaj

Bezpieczeństwo w sieci
Misja szkoły
Uytkownikw Online
Goci Online: 1
Brak Uytkownikw Online

Zarejestrowanch Uzytkownikw: 2
Najnowszy Uytkownik: Admin_R
Witamy
Strona archiwalna
Szkoły Podstawowej im. Ks. Prałata Erharda Staniszewskiego
w Śliwicach


Dyrektor szkoły: mgr inż. Mariola Pawelska, z-ca: mgr Ewa Orlikowska
Adres do korespondencji:
89-530 Śliwice, ul. Szkolna 9
tel.: (52) 3340026, e-mail: spsliwice@wp.pl
VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
Certyfikaty za pierwszym razem otrzymali:
IIIA :
• Lena Knitter
• Wiktoria Połom
• Amelia Janecka
• Dawid Galiński
IIIB:
• Tomasz Mączewski
• Remigiusz Gornowicz
• Agnieszka Myk
• Jerzy Affeldt
IIIC:
• Kornelia Kloskowska
• Paulina Krainska
• Damian Podlewski
• Szymon Jendryczka
• Julia Rutzka
IVA:
• Aneta Zander
• Jakub Antkowski
• Agnieszka Witkowska
• Waldemar czerwiński
• Alicja Hulisz
• Klaudia Połom
• Weronika Pajonkowska
• Wiktoria Warczak
IVB:
• Sylwia Fołta
• Anastazja Smaglińska
• Daniel Dobek
• Mikołaj Gibas
IVC:
• Paweł Dejnowski
• Zuzanna Kosecka
• Marta Zielińska
• Sebastian Wilkowski
• Jakub Baran
• Kacper Kraiński
• Michał Matern
• Mikołaj Urbaniak
• Kamil Tryc
• Maja Linda
VA:
• Mateusz Janecki
• Paweł Koziński
• Bartosz Talaśka
• Aleksandra Talaśka
• Dominik Szreiber
• Patryk Śpica
• Marta Mirota
• Michał Węsierski
• Jakub Grzonka
• Renata Gornowicz
• Marcin Kujawski
VB:
• Karol Kiełbratowski
• Natalia Dubiela
• Aylin Gwizdała
• Natalia Warczak
• Łukasz Belicki
• Kornelia Zander
VIA:
• Jakub Bock
VIB:
• Klaudia Wilkowska
• Amelia Gaca
• Sebastian Kwiatkowski
• Patrycja Chabowska
• Dominika Stosik
• Marta Andrearczyk
• Łukasz Belke
• Dominik Procek
• Maciej Krajewski
VIIA:
• Patrycja Mechlińska
• Anna Pstrąg
• Julia Kuziemska
• Aleksandra Mania
• Dominika Wysocka
• Szymon Selka
VIIB:
• Dominika Tryc
• Martyna Thoms
• Alicja Suszek
• Patrycja Gołek
• Marta Hulisz
IIA Gimnazjum:
• Gracjan Gronek
• Bartosz Glaza
• Jakub Wróblewski
• Marta Dejnowska
• Wiktoria Narloch
• Paulina Selka
• Marcelina Treider
• Agnieszka Kujawska
• Dawid Narloch
IIB Gimnazjum:
• Damian Potrac
• Zuzanna Welzant
• Oliwia Landowska
IIC Gimnazjum:
• Emilia Masalon
• Daria Miler
• Angelika Suchomska
• Małgorzata Nierebińska
• Michał Żygowski
IIIA Gimnazjum:
• Nikola Wicikowska
• Agata Klaman
• Kacper Pazda
• Adrian Kosobudzki
• Marta Wilkowska
• Klaudia Rekowska
• Krystian Zieliński
• Wiktoria Połom
• Martyna Selka
IIIB Gimnazjum:
• Katarzyna Rytlewska
• Roksana Andrearczyk
• Izabela Kożuch
• Nikodem Banach
• Wiktoria Trawińska
• Mikołaj Janicki
• Stanisław Wutkowski
• Bartosz Gerbatowski
• Karolina Januszewska
IIIC Gimnazjum:
• Laura Urbańska
• Laura Gabrych
• Jakub Mӧller
• Agata Talaśka
• Paulina Chabowska
• Vanessa Kłosowska















































Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
ZHP
Portal edukacyjny robotyki
Plan zajęć
Wymiana polsko-niemiecka
Przedszkolaki